Drukarki 3D

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Laminatory i niszczarki dokumentów

DRUKARKI I URZĄDZENIA BIUROWE

Jak wiadomo szkoły to nie tylko edukacja, ale i zaplecze administracyjne, wspomagające ich właściwe prowadzenie. Do prawidłowego jego funkcjonowania niezbędni są nie tylko wykwalifikowani pracownicy, ale również odpowiednie urządzenia. Obecnie na rynku jest szeroki wybór różnego rodzaju sprzętów, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Urządzenia biurowe nie są już jedynie dodatkami, lecz koniecznymi elementami każdego dobrze funkcjonującego biura. Pozwalają usprawnić pracę, dzięki czemu można wykonać ją szybciej i dokładniej, to z kolei daje czas na inne zadania. Niektórych czynności wręcz nie dałoby się bez nich wykonać. W administracji szkolnej występuje obrót wieloma dokumentami, które nie tylko się tworzy, ale również drukuje, kseruje czy wysyła dalej. Tutaj z pomocą przychodzą odpowiednie sprzęty – jak drukarki, kserokopiarki, skanery, laminatory czy niszczarki.

DA5790. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe Epson. Nowa Szkoła.

Epson WF-C5790DWF. Urządzenie wielofunkcyjne kolorowe

To urządzenie wielofunkcyjne powstało z myślą o małych grupach roboczych. Sprawdza się zarówno w niewielkich biurach, jak i dużych firmach, które stosowały urządzenia laserowe i chcą obniżyć koszty, zwiększyć wydajność oraz ograniczyć przestoje. Dodatkowo zmniejszają też wpływ na środowisko oraz poprawiają swoją świadomość w zakresie odpowiedzialności społecznej.

 • Drukuj do 10 000 stron bez wymiany atramentu
 • Zużywa do 90% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe
 • Oszczędź co najmniej 50% na koszcie wydruku strony kolorowej w porównaniu z drukarkami laserowymi
 • Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie.
 • Dodatkowe funkcje, takie jak oprogramowanie Epson Open Platform
DA9401. Drukarka kolorowa Epson EcoTank. Nowa Szkoła.

Drukarka kolorowa Epson EcoTank L1110

Prosta w obsłudze, niezawodna i kompaktowa drukarka, która zawiera w zestawie zapas atramentu nawet na trzy lata. Pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach atramentu. Model jest łatwy w obsłudze. Zawiera system uzupełniania udoskonalonymi butelkami z atramentem, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania. Gwarancja obowiązuje na 12 miesięcy lub do 30 000 stron. Niezawodność urządzenia zapewnia technologia Micro Piezo i oryginalny atrament firmy Epson.

DA1422. Laminator Fellowes Saturn 3i A4. Nowa Szkoła.

Laminator Fellowes Saturn 3i A4

Laminator Fellowes Saturn 3i A4 do regularnego użytku w małym lub przydomowym biurze. Przeznaczony do laminowania na zimno i na gorąco. Posiada diodę LED sygnalizującą możliwe zablokowanie laminowanego dokumentu. Wyposażony w dźwignię zwalniania napędu wałków, która ułatwia wycofanie dokumentu. Maksymalny format laminowanego dokumentu wynosi A4, a maksymalna grubość folii laminacyjnej – 125 mik. Funkcja Auto Shut Off zapewnia automatyczne wyłączenie po 30 minutach braku aktywności, redukując pobór energii i zapobiegając przegrzaniu. Prędkość laminacji obejmuje 30 cm na minutę. Pakiet startowy zawiera 10 arkuszy folii A4 80 mik.

DA3581. Niszczarka Fellowes 63CB. Nowa Szkoła.

Niszczarka Fellowes 63CB zgodna z RODO. 

Doskonała niszczarka o nowoczesnym designie do małego biura. Niszczy jednorazowo do 10 kartek (70g) na ścinki 4 x 50 mm oraz dokumenty z małymi zszywkami, spinaczami oraz karty kredytowe. Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru P-3, kart kredytowych T-3; szer. wejścia: 230 mm; funkcja start-stop (fotokomórka); kosz o pojemności: 19 litrów; gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące

DA1442. Pilot do prezentacji WL2. Nowa Szkoła.

Pilot do prezentacji WL2

Profesjonalny pilot do zdalnego sterowania prezentacją, pełniący również funkcję wskaźnika laserowego. Bardzo lekki i łatwy w obsłudze. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, bez problemu może zmieścić się w kieszeni. Produkt wyposażono dodatkowo w przyciski z funkcją przewijana slajdów, przygotowanych w programie PowerPoint. Nie potrzebuje dodatkowego oprogramowania.
W zestawie: 1 bateria (AAA), odbiornik USB i etui.

Druk 3D

Mając także na uwadze ogromny rozwój technologii druku 3D, warto uwzględnić to również na etapie edukacji dzieci i młodzieży. Jest on obecnie spotykany praktycznie w każdej dziedzinie życia, dlatego bardzo istotne jest, aby dzieci i młodzież już na początku kształcenia rozwijały w sobie technologiczne myślenie i umiejętności, które pomogą im w przyszłości zostać inżynierami.

PN0119. Drukarka Banach Smart. Nowa Szkoła.

Drukarka 3D Banach Smart

Wymiary urządzenia: 25 x 25 x 27 cm, wymiary pola roboczego: 12 x 12 cm, wys. do 12 cm. W zestawie:

 • drukarka Banach Smart 3D, instrukcja,
 • dostęp do bezpłatnych projektów 3D dla edukacji
 • pakiet materiałów do druku (1kg filamentu PLA)

Kup teraz

Drukarka 3D Banach Smart

Niewielkich rozmiarów drukarka idealna do pierwszych doświadczeń z drukiem 3D. Umożliwia tworzenie gotowych obiektów przestrzennych. Jest lekka i bardzo prosta w obsłudze. Zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przestrzeniach szkolnych. Zamknięta obudowa drukarki zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Przezroczyste drzwiczki z każdej strony umożliwiają podgląd urządzenia podczas pracy.

Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach 3D

Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach 3D to przede wszystkim tworzenie projektów 3D za pomocą oprogramowania dedykowanego dla edukacji. Technologia druku 3D daje uczniom i nauczycielom zupełnie nowe możliwości prowadzenia i uczestniczenia w zajęciach lekcyjnych.

PN0138. Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach 3D. Nowa Szkoła.

Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach 3D

Zestaw zawiera:

 • drukarka Banach 3D – 1 sztuka,
 • długopisy Banach 3D z powerbankami – 18 sztuk
 • oprogramowanie do projektowania 3D
 • dostęp do biblioteki projektów edukacyjnych Banach 3D
 • dwie rolki różnokolorowego filamentu przeznaczonego dla drukarek
 • 200 metrów kolorowego filamentu do długopisów 3D
 • szkolenie techniczne z ekspertem oraz filmy instruktażowe.
Kup teraz
PN0139. Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach smart 3D. Nowa Szkoła.

Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach Smart 3D

Zestaw zawiera:
 • drukarka Banach Smart 3D – 7 sztuk
 • oprogramowanie do projektowania 3D
 • dostęp do biblioteki projektów edukacyjnych Banach 3D
 • 7 rolek filamentu w różnych kolorach
 • szkolenie techniczne

Kup teraz

Wirtualne laboratorium inżynierskie Banach Smart 3D

Jest to pierwszy krok do stworzenia nowoczesnej pracowni druku 3D w Twojej szkole. Wykorzystując druk 3D, Twoja szkoła będzie kształcić inżynierów przyszłości – zastosowanie druku 3D umożliwia przeprowadzenie nieszablonowych lekcji wprowadzając na nie elementy projektowania.

Długopisy Banach 3D

Długopisy 3D zmieniają rysunki w przestrzenne obiekty. Kształtują precyzję i dokładność – wymuszają odpowiedni chwyt pisarski i ćwiczą sprawność manualną. Nauka przez doświadczenia oraz kontakt ucznia z fizycznym przedmiotem czy modelem jest według wielu badań skuteczniejsza od posługiwania się opisami i zdjęciami.

PN0121. Długopisy Banach 3D. Nowa Szkoła.

Długopisy Banach 3D

Zestaw składa się z następujących elementów:

 • długopisy 3D - 6 szt.
 • power bank do korzystania z długopisów 3D bez zasilania - 6 szt.
 • materiał do druku (3 kolory filamentu PLA po 1kg)
 • szablony do pracy w klasie z długopisami 3D
Kup teraz

Sprawdź również powiązane kategorie